Kontaktujte nás

Pokud máte dotaz nebo si chcete objednat některý z produktů, neváhejte nás kontaktovat.

d@hasmodern.com+420 607 828 396WhatsAppTelegram

Prodejna

Přijďte si na vlastní oči prohlédnout naše zboží do showroomu v krásném prostředí Vinohradské tržnice

Podívejte se, kde přesně nás v budově najdete

HasModern
Vinohradská tržnice
Vinohradská 50
120 00, Praha 2

Kudy k nám

Nejlíp se k nám dostanete tramvají 11 a 13, zastávka Vinohradská tržnice.

Otevírací doba

Po-Pá
Sob
Ned
10:00-19:00
10:00-18:00
Zavřeno

Pokud si chcete sjednat schůzku mim naši otevírací dobu, tak nás kontaktujte.

Fakturační údaje

HasModern s.r.o
U Tyršovky 489/10
143 00 Praha 4

IČ: 09832513
DIČ: CZ09832513

O nás


Společnost HasModern prezentuje osobitý výběr nábytkového designu první poloviny 20.století. Hlavní těžiště zájmu jsou 20. a 30. léta minulého století a to zejména Československá produkce a produkce sousedních států. Vzdálenější esencí časově i místně je kolekce originálního nábytku z 50 let USA a současná produkce německého výrobce Müller Möbelfabrikation.

Naše nabídka zahrnuje restaurované nábytkové kusy, originály v původním stavu a tzv. „Nové originály“ – reprodukce dobového nábytku, svítidel a užitého umění z období kubismu, art deca, funkcionalismu a další.

HasModern spatřuje kouzlo v tradičním řemeslném zpracování a používání materiálů nejvyšší kvality. Díky široké dodavatelské základně je společnost HasModern schopna zajišťovat dodávky interiérových celků na zakázku. Spolupracujeme s řemeslníky, pro které znamená jejich práce smysl života a naše koncepty jsou pro ně výzvami. Jedním z aspektů naší činnosti je snaha o udržení zručných lidí u pracovních stolů, kde se každý den snaží pro naši klientelu tvořit unikátní kusy nábytku. Udržitelnost tradice a řemesel je nedílnou součástí naší živé kultury.

Restaurujeme vybrané původní kusy nábytku a svítidel s důrazem na detail a s citem pro materiál a tvar. V naší zakázkové produkci i restaurátorských dílnách pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a využíváme naše dlouholeté zkušenosti. Tradičně využívanými materiály jsou kůže, samet, mohér a další.

Ve výrobě dominují dřevěné lakované povrchy, jak dýhované ,tak z masivní dřeva dubu, ořechu jasanu či jilmu. Současně se dřeviny ve výrobě prolínají s mosazí, niklem, chromem, mědí, porcelánem nebo sklem.

Na základě vkusu klienta vytváříme jedinečné zakázkové kusy nábytku i celková interiérová řešení.

To co si vysníte, my uskutečníme.